رئیس جمعیت بانوان فرهیخته استان اصفهان از برگزاری اولین نمایشگاه زنان و رونق تولید در اردیبهشت ماه جاری با همکاری دانشگاه معارف در محل دانشگاه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان در هفته پایانی اردیبهشت ماه جاری جمعیت بانوان فرهیخته با همکاری دانشگاه معارف اقدام به پرپایی نمایشگاهی به منظور انعکاس کالای ایرانی با هدف رونق تولید در طبقه تحتانی دانشگاه معارف کرد؛ که اعضای جمعیت بانوان فرهیخته با حضور در غرفه های این نمایشگاه پاسخگوی سؤالات مراجعان بودند.

دکتر فاضل ضمن اعلام این خبر با بیان اینکه ثبت نام متقاضیان شرکت در نمایشگاه از نیمه فروردین ماه آغاز شد، گفت: بخش عمده نمایشگاه به عرضه پوشاک، کیف وملزومات حجاب اختصاص دارد، سایر محصولات همچون صنایع دستی،و مواد خوراکی و بهداشتی وارایشی دراین نمایشگاه به فروش می‌رسند.
رئیس جمعیت بانوان بیان کرد: یکی از ویژگی‌های نمایشگاه زنان و رونق تولید حضوربانوان کار افرین است که محصولات ساخته دست خود را با قیمت پایین عرضه می‌کنند. در این نمایشگاه تولیدکنندگان بومی حضور دارند و می توانند به معرفی محصولات تولیدی خود بپردازند.
وی با تاکید بر نقش تاثیرگذار نمایشگاه بر توسعه رونق تولید ، برپایی این نمایشگاه را فرصتی برای رونق تولید دانست که امسال از سوی رهبر معظم انقلاب به این عنوان نامگذاری شده است

  


 


 


ورود به سایت

لینک های مرتبط

اوقات شرعی