چهارشنبه 31 شهريور 1400

 


دیدار اعضای جمعیت بانوان فرهیخته استان اصفهان با حجت‌الاسلام اروجی رئیس اداره کل تبلیغات اسلامی

 

 


به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت‌الاسلام اروجی رئیس اداره کل تبلیغات اسلامی اصفهان با اعضای شورای جمعیت بانوان دیدار و گفتگو کردند.
در این نشست ابتدا خانم بهشتی نژاد کارشناس امور بانوان و دبیر جمعیت بانوان فرهيخته اداره کل تبليغات اسلامي پس از خیر مقدم و خوش امد گویی گزارش کاملی از اهداف جمعیت, اقدامات و مصوبات انجام شده در سال 97 و همچنین اسیب های موجود در روند کار جمعیت را ارائه دادند.
در ادامه خانم دکترفاضل رئیس جمعیت بانوان استان ضمن تقدیر از برنامه های گذشته تشکیل جمعیت در شهرستانهایی مثل کاشان، نجف اباد، شهرضا وهمچنین ارتباط با نهادها و هویت بخشی جمعیت و برگزاری کارگاه روش تحقیق را جزء فعالیتهای آتی جمعیت بیان کردند.
سپس جناب حجت الاسلام اروجی رئیس محترم سازمان تبلیغات استان اصفهان پس ازخیر مقدم جایگاه بانوان فرهیخته را جایگاه رفیعی بیان کرد و تلاش اعضاء برای به ثمر رسیدن برکات جمعیت توسط خود جمعیت برای عموم جامعه را بهترین تبلیغ و هویت بخشی برای این تشکل دانست.
درادامه ایشان با توجه به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص بیانیه گام دوم تحلیل وتبیین این بیانیه را وظیفه اصلی جمعیت بانوان ونخبگان دانست وسپس تبلیغ ان به وسیله مبلغات توانا برای اقشار تاثیر گذار را جزءاساسی ترین اقدامات جمعیت بانوان بیان کرد.
ایشان بیان کردند کارهای راهبردی مثل نظارت می تواند جزء وظایف اعضاء جمعیت باشد تا با این هدایت راهبردی جلو بسیاری از اسیبها و چالشها درحوزه تبلیغ بانوان بررسی و برطرف گردد.
در ادامه جلسه خانم حاتم و خانم پور اصفهانی از اعضای شورای جمعیت بانوان نظرات خود را بیان کردند.
در پایان جناب آقای نصرسرپرست معاونت فرهنگی استان ضمن تشکر از حضور بانوان خواستار فعالیت جمعیت در زمینه پژوهشی و تولید محتوا برای اموزش مبلغات و اعزام به مناطق اسیب پذیر شدند.


 

 

ورود به سایت

لینک های مرتبط

اوقات شرعی