نشست شوراي جمعيت بانوان فرهيخته اداره كل تبليغات اسلامي اصفهان دیماه ماه ۹7 با حضور اعضای شورای جمعيت بانوان فرهيخته و مسئول بسیج اساتید استان اصفهان برگزار شد
 به گزارش روابط عمومی ای اداره کل تبلیغات اسلامی،بهشتی نژاد کارشناس امور بانوان اداره كل تبليغات اسلامي اصفهان و دبیر جمعیت بانوان فرهیخته در جمع اعضای شورای جمعیت که با حضورسرکار خانم فاطمی مسئول آموزش خواهران بسیج اساتید استان برگزار شد ضمن خیر مقدم به ایشان، گفت: جمعيت بانوان فرهيخته به طور رسمی از سال 92 با انتخاب اعضای جمعیت بانوان فرهيخته در سراسركشورفعالیت خود را آغاز کرد.
 وی با بیان اینکه بانوان دارای مدرک دانشگاهی فوق ليسانس، دكترا، مدرک حوزوی سطح ۳، مولف کتاب و دارای مقاله هستند می توانند به عضویت این جمعیت در آیند، تصریح کرد:


 یکی از فعالیت‌های این جمعيت شناسایی و ساماندهی بانوان فعال عرصه فرهنگی ، متخصص در رشته‌های مختلف علمی و شاغل در ادارات است که پس از شناسایی و تکمیل بانک اطلاعاتی جمعیت بتوانند از این بانوان فرهیخته در ابعاد مختلف بهره مند شوند.
 کارشناس امور بانوان اداره كل تبليغات اسلامي گفت: از برنامه‌هايي که این جمعیت در پیش رو دارد می‌توان به طرح تحكيم بنيان خانواده، و تربيت مشاوره اشاره کرد.
 در ادامه دکترفاضل رئيس جمعیت بانوان با اشاره به طرح تحکیم خانواده گفت:: یکی از وظایف اعضای جمعیت این است که آسیب‌های اجتماعی را بررسی کرده و با توجه به نوع آسیب، راهکار‌های خاصي را ارائه و جهت رفع آن آسیب به فعالیت بپردازد.
 سپس خانم فاطمی مسئول آموزش خواهران بسیج اساتید استان با بیان اینکه کار فرهنگی برای نسل جوان و دانشجو باید با رویه و زبان امروزی انجام پذیرد تصریح کرد ما میتوانیم با در نظر گرفتن محتوای خوب این طرح و با استفاده از اساتید و مخاطبین که داریم با جمعیت همکاری داشته باشیم .
 در پایان این نشست پس از بحث و تبادل نظر بین اعضا شورای جمعیت مواردی از قبیل چهل سالگی انقلاب ، طرح تحکیم بنیان خانواده،فراخوان مقاله باعنوان مولفه های زن نمونه مسلمان انقلابی، برگزرای نمایشگاه با محوریت شعار سال حمایت از کالای ایرانی در دهه فجر، مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت در ادامه اعضا جمعیت دیدگاههای خود را در خصوص چگونگی پیشبرد اهداف جمعیت ارائه دادند.
  

cache/resized/71671486c244ea31cfed0ca83da6eb94.jpg
خوش اخلاق به کسی گفته می‌شود که با گشاده‌رویى، زبانی ملایم و برخوردی شاد و
cache/resized/5fe8bc90bbbd37ba446e69f04ce85ba5.jpg
تفاوت عالم اعتبار با حقیقت / مگر نمی گویید خدا عادل است؟عالم از خداوند ناشی شده
cache/resized/32a1fdb894e83d520fe80e8f888c37e4.jpg
چگونه صلوات روح انسان را پاک می کند؟ ذکری که به تعبیری هم پاک کن است و هم
cache/resized/d7eda412ea98becdff1da4620eede88c.jpg
کسى که به مؤمنى قرض داد، منتظر بماند تا پرداخت قرض براى او امکان پذیر شود؛ یعنی
cache/resized/3d4c02d2d97e1e3b54155c32a3b6111e.jpg
  هر انسانى در فعاليت هاى روزانه اش هدف و ايده اى دارد، هدف و ايده اى كه باعث
http://ido.ir/content/1395/01/1491217.jpg
«اُمید و انتظار از روشنفکران صادق و دلسوزی است که تعالی و عزّت و پیشرفت معنوی و
حجیت قیاس منصوص العله
حجیت قیاس منصوص العلة، به معنای صحت تمسک به آن، به منظور سرایت دادن حکم از اصل
http://ido.ir/content/1396/12/2913175.jpg
«قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب»اثری از زنده‌یاد مهدی آذریزدی است که هر ساله به

ورود به سایت

لینک های مرتبط

اوقات شرعی